Föremål som liknar Bo Örn
5040 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 5 december 2022
2112 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 11 maj 2020
7393 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 12 november 2018
8326 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), Sverige. Komposition, 54x80
Såld: 350 kr
Såldes den 18 juni 2018
8325 Oljemålning
Bo Örn Komposition. Olja på duk, 64x48 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 juni 2018
5691 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), Komposition, 50x40
Såld: 800 kr
Såldes den 25 april 2016
5692 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), Komposition, 40x50
Såld: 600 kr
Såldes den 25 april 2016
2441 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), 1974, Komposition, 31 x 40
Såld: 500 kr
Såldes den 16 februari 2015
1010 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 7 januari 2013