KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16448057

nr 1644 8057

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, båtar i Venedig. Olja på pannå, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x75

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 19:10:47

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman