KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072010
nr 1407 2010
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, På parkbänken. Signerad. Olja på duk, 40x32, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:39:31
5/7 19:33:51