KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 14488195
nr 1448 8195
Fotografi
Henry Barnard, Guggenheim. Signerad, daterad -96. Bildmått: 34x22, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:10:29
100 kr
800 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)