KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003617
nr 1400 3617
A Wetterström, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 46x70 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:20:38
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
6