KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292089
nr 1629 2089
Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 35x47cm, yttermått inklusive ram: 47x59cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:24:10
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer