KONST / Litografier / Färglitografi 12769403
nr 1276 9403
Jan Svenungsson
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Jan Svenungsson. Signerad, numrerad 10/74. Bladets mått: 65x50 cm
Jan Svenungsson, svensk konstnär född 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:26:06
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)