KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983104
nr 1298 3104
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Akvarell, Alfred Wetterström (1863-1934), Skärgårdsmotiv. Signerad, daterad 1919, ca 27x49 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:25:46
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström