KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11819085
nr 1181 9085
Else Wirström, Sverige. Blomsterstilleben, signerad och daterad Stockholm 1955. Olja på pannå, kopia efter Gaspar Peeter Verbruggen dä, 55x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:57:55
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr