KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16569365

nr 1656 9365

Gustav Arnér

(1893-1988), Sverige

Signerad, Akvarell. Bladets mått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm

Gustav Arnér, svensk konstnär född 1893, död 1988.

måndag 11 november 2024
kl 19:12:56

Gustav Arnér

Läs mer om Gustav Arnér