KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9039447
nr 903 9447
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), 31/100, 'Gård på Fjällgatan' sign. 1919, motivet: 27x23
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:41:05
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg