KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218243

nr 1521 8243

1700-tal, Gosse med pilbåge & hund, ej signerad. Olja på duk, 34x29 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm

Kondition: slitage, skador, krackeleringar

Utrop:

3.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 13 februari 2023
kl 18:07:03

Friedensreich Hundertwasser