KONST / Oljemålningar / Olja på pannå 9895570

nr 989 5570

Olja på pannå

Oidentifierad konstnär, signerad, Dans, oramad, 39 x 22 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 20:17:48

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)