KONST / Litografier / Färglitografi 13524349
nr 1352 4349
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/310. Motivet: 26x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:26:51
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson