KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303211
nr 1430 3211
Erik Jensen
(1908-1986), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad Jensen. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x42cm
Erik Jensen, svensk målare född 1908 i Karlskrona, död 1986.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:46:19
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr