KONST / Litografier / Färglitografi 12804002

nr 1280 4002

Henry Unger

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 56x42 cm

Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

måndag 7 oktober 2019
kl 19:25:13

Henry Unger

Läs mer om Henry Unger