KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4786342

nr 478 6342

Blandteknik

signerad, "Arbetare med häst" 20x40

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 augusti 2007
kl 17:21:53

5/8 20:32:07 1      Vinnande bud