MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13603421
nr 1360 3421
Matsalsgrupp
9 delar, Gustaviansk stil, mahogny. Diameter: 115cm. Höjd: 74cm, ilägsskiva a 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:41:16
16/11 15:33:48
Den Gustavianska stilen
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1360 3421
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.600 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 16 november 2020 |
| 16/11 15:33:48 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen