KONST / Litografier / Grafiskt blad 16449180
nr 1644 9180
Sioma Baram
(1919-1980)
Grafiskt blad, Sioma Baram (1919-1980), Signerad, Jerusalem. Bildmått: 35x39 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:28:53
23/9 18:34:34