KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16551037

nr 1655 1037

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Interiör, monogramsignerad BM, Daterad -81. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 51x66 cm

Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.

Utrop:

12.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 4 november 2024
kl 19:17:55

1/11 14:26:16 1      Vinnande bud

Bo Larsson

Läs mer om Bo Larsson