Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Sadelväska 11074077

nr 1107 4077

Sadelväska

orientalisk, Signerad, längd: 125 cm, bredd: 57

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 maj 2017
kl 19:58:01