KONST / Litografier / Grafiskt blad 11367016

nr 1136 7016

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Grafiskt blad, Joan Miró (1893-1983), Derrière le Miroir, ej signerad, motivet: 35x25

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 19:28:22

15/10 21:58:46 1      Vinnande bud