KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4834105

nr 483 4105

Gravyr

1800-tal, "La Partie de Musique", 39 x 47

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 3 september 2007
kl 17:22:33