KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12553279
nr 1255 3279
Oidentifierad konstnär, kvinnor utanför tält, signerad, S Kool. Olja på pannå, 27x36
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:23:08
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr