KONST / Litografier / Färglitografi 16066073
nr 1606 6073
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 2/325, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 55x37,71x54 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:53:44
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr