KONST / Litografier / Litografi 11919030

nr 1191 9030

Litografi

Kristina Eriksson (f. 1948), Sverige. Karl Vennberg. Signerad, numrerad 7/21, bladets mått: 21x13,5 cm

Utrop:

300 kr

måndag 18 juni 2018
kl 19:45:25