KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016046
nr 1301 6046
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Porträtt av kvinna med katt. Signerad. Olja på pannå, 41x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:23:46
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg