KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11918199
nr 1191 8199
Axel Peter
(1863-1942), Sverige
Oljemålning, Landskap med gård. Signerad, daterad 1912,42x60 cm
Kondition: lagad
Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:02:17
12/6 09:44:55