MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6104277
nr 610 4277
Stolar
6 st, senempire
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 november 2009
16/11 14:09:57
Senempiren