FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6104277
nr 610 4277
CHAIRS
6 parts, Swedish late empire, wear, damages.
6 st, senempire
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday November 16 2009
at 16:00:00
16/11 14:09:57
Senempiren