KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8794497
nr 879 4497
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad. , 20x28
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:44:44
1/3 14:01:20
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren