KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8783025

nr 878 3025

Blandteknik

Nina Osipovna Kogan, Komposition, signerad med monogram NK, bladets mått: 30x23

måndag 24 februari 2014
kl 18:21:10

  • Klassiska
  • 24 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska