KONST / Litografier / Färglitografi 11525566
nr 1152 5566
Färglitografi
Nilsson & Knall, Stortorget, signerad och numrerad 183/360, bladets mått: 47x63
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:46:17
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr