KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7462074
nr 746 2074
osignerad, Madonnan med barnet, 65 x 52
Kondition: slitage, skador, ramskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:13:35
800 kr
750 kr
850 kr