MÖBLER / Bord / Lampbord 14765095
nr 1476 5095
Lampbord
empirestil, Tidigt 1900-tal. Bredd: 52, djup: 42 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:28:33
300 kr
400 kr