KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897207
nr 1489 7207
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1950, skogsparti. Olja på pannå, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:43:00
100 kr
150 kr