KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846473
nr 1384 6473
HG Carlström, Komposition. Olja på pannå, signerad, 44x38, yttermått inklusive ram: 51x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:52:10
100 kr
150 kr
250 kr