KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 8001275
nr 800 1275
Ikon
modell äldre, 17 x 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:21:31
500 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr