KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327122

nr 1532 7122

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal, Bergsby. Olja på duk, 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:08:22