MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 7775615

nr 777 5615

Stolar

6 st, 1880-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 september 2012
kl 19:29:28