KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396555
nr 1539 6555
Erik Bergenstråhle
(f. 1925), Sverige
Mytologiskt motiv. Blandteknik, bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm. Signerad
Erik Bergenstråhle, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:59:41
Erik Bergenstråhle
Läs mer om Erik Bergenstråhle