KONST / Oljemålningar / Glasmålning 11618101
nr 1161 8101
Vladimir Beck
(f. 1943)
Glasmålning, Vladimir Beck (f. 1943), "Flaggan", 1980-tal, signerad, 71x48
Utrop:
10.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 12 februari 2018
kl 20:44:23
12/2 10:09:04
12/2 10:11:50