KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417366
nr 1641 7366
Bengt Fredriksson, Signerad, "tvätt i vår gata". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:35:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr