KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614523
nr 1361 4523
Eric Zelinskis, Signerad, trapp. Olja på duk, 61x50, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:39:45
300 kr
500 kr
Tripp Trapp Trull (Lisa Larson)