KONST / Litografier / Färglitografi 11543437
nr 1154 3437
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografi, 1975, signerad och numrerad 478/542, motivet: 19x28
Utrop:
500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:13:06
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund