KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327241
nr 1532 7241
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Pojkar. Signerad. Olja på pannå, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:41:07
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg