KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327241

nr 1532 7241

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Pojkar. Signerad. Olja på pannå, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:41:07

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg