KONST / Litografier / Färglitografi 13316353
*
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 21:41:25
1
100 kr
1/6 20:03:16
2
Vinnande bud
1/6 20:22:18
3
200 kr
1/6 20:22:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Gunnar Brusewitz
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/5 21:41:25 | 1 | 100 kr |
| 1/6 20:03:16 | 2 | Vinnande bud |
| 1/6 20:22:18 | 3 | 200 kr |
| 1/6 20:22:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk mÃ¥lare född 1924, död 2004.Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



