KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274056
nr 1627 4056
Olle Rhönnstad
(1931-1988), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Olle Rhönnstad, född 1931 i Arvika, död 1988, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:06:06
Olle Rhönnstad
Läs mer om Olle Rhönnstad