KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5417582
nr 541 7582
osignerad, 1800-tal, fruktstilleben, 41x48
Utrop:
3.000 kr
Såld:
13.500 kr
måndag 15 september 2008
5.900 kr
3.100 kr
3.300 kr
9.200 kr
12.400 kr