KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 15618033

nr 1561 8033

Tuschteckning

Anna Sjödahl, (f. 1934) städerska och fågel. Signerad, daterad -73. Bladets mått: 13x19 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:34:25