GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 7222716

nr 722 2716

BOWL

China, Taiwanesiska utförselstämplar från 50-tal, in a case, Dia20, height: 11,

Kina, Taiwanesiska utförselstämplar från 50-tal, I låda, Dia20, höjd: 11

800

SEK 6500

Monday October 31 2011
at 19:30:26